Cennik – dekoracje ślubne

Dekoracje ślubne cennik

Każdy ślub jest bez wątpienia wyjątkowy, dlatego też dekoracje oraz ich ceny mogą się znacznie różnić. Na ostateczny koszt dekoracji ślubnych wpływa przede wszystkim ilość kompozycji, ich wielkość oraz rodzaj kwiatów.

Dekoracja sali weselnej cennik - przykłady

Wysoka kompozycja na złotym stojaku - od 220 zł

Ostateczna cena zależy przede wszystkim od ilości kwiatów w stosunku do zieleni, a także ich gatunku. Koszt wynajmu złotych stojaków to 20 zł.  Cennik dekoracji ślubnych ustalamy indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Niska kompozycja na stół prezydialny - ok. 300 zł

Na cenę dekoracji ślubnych tego typu wpływa przede wszystkim długość kompozycji, a także ilość kwiatów i zieleni. Podana cena dotyczy metra klasycznej, zielono-kwiatowej dekoracji. Koszt realizacji ścianki z ruskusa wynosi od 100 zł za metr.

Dekoracje ślubne - cena dodatków

Bukiet ślubny - ok. 220-280 zł

Cena bukietu ślubnego zależy głównie od rodzaju kwiatów oraz jego wielkości. Mniejszy bukiet z klasycznych, sezonowych kwiatów, takich jak róże, eustomy czy piwonie w czerwcu, będzie kosztował mniej, niż ten okazały lub z egzotycznych, trudno dostępnych kwiatów.

Wianek ślubny - cena ok. 100 zł

Delikatny, zielony wianek lub taki z barwnych kwiatów czy w stylu boho – który z nich wybierzesz dla siebie? Zapytaj o nasze pomysły i pozwól nam stworzyć wymarzone dodatki.

Dekoracja miejsca ceremonii

Dekoracja ołtarza i miejsca Państwa Młodych - od 400 zł

W kwestii takiej jak dekoracja kościoła na ślub cennik może się różnić w zależności od wybranej opcji. Możemy udekorować alejkę kwiatami i zielenią, rozłożyć biały dywan i lampiony ze świecami. Przede wszystkim zadbamy o świeże kwiaty na ołtarzu i aranżację Waszego miejsca.

Obręcz udekorowana kwiatami - od 500 zł

Aranżujemy także dekoracje podczas ślubu w plenerze. Dekorujemy okrągły lub prostokątny stelaż kwiatami albo zielenią, układamy dywan i tworzymy dekory przy krzesłach. Cena dekoracji ślubnych w tym przypadku wynika przede wszystkim z ilości kwiatów i zieleni.

Cennik dekoracji ślubnych - podsumowanie

Reasumując, na ostateczny koszt wpływa przede wszystkim ilość kompozycji, ich wielkość oraz gatunek wybranych kwiatów. Do wyceny doliczamy jeszcze koszt transportu, w związku z czym do ostatecznego kosztorysu należy doliczyć jeszcze ok. 100-200 zł. Wszelkie informacje przekażemy podczas konsultacji. Podstawowa cena dekoracji sali weselnej zaczyna się zazwyczaj od 2000 zł, ale może wynieść także 4000 zł i więcej. Chętnie przygotujemy ofertę dostosowaną do zaplanowanego budżetu, dlatego zachęcamy do przesłania informacji na nasz adres e-mail lub wypełnienia prostego formularza w zakładce „Kontakt„.

Jeśli chodzi o cenę dekoracji kościoła na ślub zazwyczaj zamyka się ona w 1000-2000 zł. W tej cenie uda się stworzyć piękną kompozycję na ołtarz główny, udekorować kilka do kilkunastu ławek zielenią, materiałem lub kwiatami oraz krzesła Państwa Młodych. Koszt wynajmu białego dywanu to 180 zł. 

Co oferujemy w ramach tej ceny?

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o dodatkowych usługach, które oczywiście zawierają się w cenie oprawy florystycznej. Oprócz stworzenia przez nas nowoczesnych dekoracji ślubnych cena usługi obejmuje także:

  • Pomoc przy wyborze idealnych kwiatów, kolorystyki oraz stylu uroczystości
  • Możliwość kontaktu z osobą odpowiedzialną za organizację przyjęcia (menedżer sali, kościelny itp.) i załatwienia z nimi formalności związanych z dekoracją
  • Dostarczenie bukietu ślubnego oraz innych dodatków pod wskazany adres
  • Demontaż dekoracji po uroczystości 

Zapraszamy do współpracy!