Dekoracje ślubne Warszawa

Wymarzone dekoracje ślubne Warszawa

Wasz wyjątkowy dzień zasługuje na piękną oprawę kwiatami, zielenią czy ciepłem świec. Jeśli interesują Cię dekoracje ślubne Warszawa oferuje kompleksowe usługi florystek z Naturalnej Pracowni.  To właśnie aranżacja ślubnych przestrzeni stanowi najważniejszą część naszej działalności. 

Dekorujemy różnorodne miejsca – eleganckie sale weselne, ogrody, oranżerie czy rustykalne stodoły. Z chęcią udekorujemy również Wasze przyjęcie, a wcześniej stworzymy ofertę dopasowaną do oczekiwań.

Florystka ślubna Warszawa - poznaj naszą ofertę

W swoim portfolio mamy wiele realizacji z Warszawy oraz okolic. Dobrze znamy specyfikę branży ślubnej, w której część naszej ekipy działa od przeszło 10 lat. Zawsze staramy się jak najlepiej poznać Wasze wyobrażenie o wymarzonych dekoracjach ślubnych, ale też z chęcią przedstawiamy własne pomysły. Dzięki temu opracowujemy wspólną wizję aranżacji miejsca ślubu i przyjęcia. 

Jeśli interesuje Cię, jakie dekoracje stworzyła nasza florystka w Warszawie, zapraszamy do przejrzenia wpisów poświęconych realizacjom. Z pewnością uda się wybrać styl oraz kolorystykę dopasowaną do Waszych oczekiwań.

Kwiaty pozyskujemy od sprawdzonych dostawców, którzy dbają o ich świeżość oraz różnorodność. Z pomocą pięknych roślin tworzymy modne, dopasowane do gustu Państwa Młodych kompozycje. Jeśli więc interesują Cię nowoczesne dekoracje ślubne Warszawa jest idealnym miejscem, by spełnić te marzenia.

Nasze usługi dekorowania ślubów w Warszawie obejmują:

  • aranżację miejsca ceremonii – dekorację kościoła, altany w plenerze, alejki ślubnej,

  • dekoracje sali weselnej w Warszawie i okolicy,

  • stworzenie pięknych dodatków, takich jak bukiet pani młodej czy wianek,

  • wynajem dekoracji (napis „Miłość”, złoty okrąg-stelaż, lampiony na świece, biały dywan, tabliczki z Hymnem o Miłości itp.).

Zapytaj o ofertę na dekoracje ślubne - Warszawa

Podczas pierwszych rozmów wymieniamy się pomysłami, poznajemy Wasze upodobania i ustalamy zakres dekoracji ślubnych w Warszawie. Doskonale rozumiemy, że na rok czy pół roku przed uroczystością ciężko jest dokładnie sprecyzować swoje oczekiwania, czy też ustalić ilość kompozycji na stoły gości. W Naturalnej Pracowni dbamy o Wasz komfort, dlatego jesteśmy otwarci na wprowadzanie zmian i dostosowywanie oferty do liczby gości czy na przykład pogody.

W kwestii takiej jak dekoracje ślubne Warszawa i jej nowoczesne sale weselne umożliwiają tworzenie wyjątkowej oprawy florystycznej. Obecnie króluje styl rustykalny, glamour, boho, greenery oraz tropical. Bez względu na to czy zdecydujecie się na okazałe bukiety, czy postawicie na dużą ilość zieleni i minimalizm, floryści zadbają o zachwycający efekt.

Na około dwa tygodnie przed uroczystością ustalamy wszelkie niezbędne szczegóły, zamawiamy kwiaty na ślub w Warszawie oraz kontaktujemy się z menedżerami sali czy też osobami odpowiedzialnymi za dekorację kościoła. Na dzień, dwa lub trzy przed ślubem zaczynamy dekorowanie. Termin rozpoczęcia oraz zakończenia prac i demontażu zależy przede wszystkim od zakresu dekoracji ślubnych.

Dlaczego my?

Florystyką zajmujemy się od lat, odpowiadając przede wszystkim na oczekiwania naszych klientów. Obecnie działamy na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego, ale głównie w okolicy Warszawy. Właśnie dlatego doskonale znamy miejsca, gdzie można dostać najświeższe kwiaty, idealne świece czy piękne podtalerze. 

Jesteśmy elastyczne w pełnym znaczeniu tego słowa. Dzięki temu nawet na kilka tygodni przed uroczystością możecie jeszcze wprowadzić zmiany, jeśli do głowy przyjdzie Wam inny pomysł, lub zmniejszyć ilość kompozycji w razie potrzeby. Z pewnością uda nam się też wspólnie ustalić budżet odpowiadający Waszym założeniom. Dla osoby takiej jak dekoratorka ślubna Warszawa jest miejscem pełnym inspiracji i wspaniałych ludzi, dla których z chęcią przygotowujemy wymarzoną oprawę.

Jeśli poszukujesz dekoratorki na ślub w Warszawie lub okolicy zachęcamy do zaufania Naturalnej Pracowni i kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy

Kontakt:

e-mail: naturalnaflorystyka@gmail.com

tel. Eliza: 534 902 606

tel. Aga: 508 811 539