Realizacje

Klasycznie

Jednym z najchętniej wybieranych stylów jest ten klasyczny. Wesele w stylu glamour, z dodatkiem złota czy srebra, dużą ilością jasnych kwiatów oraz zieleni to wybór idealny dla miłośników eleganckich, a zarazem bardzo subtelnych dekoracji. Wysokie bukiety ślubne na geometrycznych stojakach, podtalerze ze złotymi brzegami oraz szklane lampiony sprawdzą się w tym przypadku doskonale.

Kolorowo

Barwne dekoracje ślubne potrafią prawdziwie ożywić przestrzeń. Idealnie pasują do złota, srebra, szkła. Nie boją się monochromatycznych przestrzeni, ale też świetnie odnajdą się wśród zieleni. Kolorowe bukiety ślubne uda się stworzyć o każdej porze roku, a szczególnie mocno pasują do pełni lata!

Romantycznie

Róż, delikatna zieleń, lekkość i nieregularne formy. Romantyczne dekoracje ślubne cieszą się równie dużym zainteresowaniem, jak te klasyczne, białe i kremowe.

Rustykalnie/boho

Dekoracje ślubne w swobodnym stylu uwielbiają pastelowe i naturalne odcienie, drewno i zieleń. Panny Młode chętnie wybierają wianki, kwiaty przypominające te polne czy trawy. Nowoczesny styl rustykalny pięknie komponuje się z eleganckimi sukniami, złotem i świetlnymi girlandami.